Reference

Co o mě říkají klienti

Na jógu jsem šla čistě z nutnosti, protože mě po dětech bolela záda a celkově má schránka chátrala :-). Po první hodině s Vámi se moje bolavá záda pomalu uklidňovala, a vše bylo snesitelnější. Přibližně po ½ roce bolesti zmizely úplně. Váš šetrný a osobitý přístup mi prostě dělá dobře. Díky! Pavla L.

ředitel, swRealko s.r.o.

Jako softwarová společnost zejména mužského obsazení jsem si nedovedl představit jak by mohla jóga “zapadnout” do našeho zavedeného režimu. Nicméně dobré reference mě přesvědčily, abych to zkusil. Kolegové i já jsme byli nadšeni, Viktorie na nás „nastoupila“ s úsměvem a zcela zbořila naší představu o „nudné józe“. Viktorii mohu s klidným svědomím doporučit. Martin Kopecký

ředitel, swRealko s.r.o.

Mám nadváhu, nedá se přehlédnout! Trvalo mi dlouho, než jsem se odvážila přijít (ukázat se) na veřejnou lekci. Nejvíc jsem se bála toho, že nezvládnu jednotlivé pozice, že tam budu sedět jak pecka a nic. Viktorie mě uklidnila, že jistě něco vymyslíme, ať to přijdu zkusit. Nejen, že vždy našla variantu, kterou zvládnu, ale pod jejím vedením má člověk hned pocit, že je prostě jedinečný. 1000x díky! Radka J.

ředitel, swRealko s.r.o.

Recenze moc nepíši, ale tady musím. Zkušenosti s jógou mám, ale nikde jsem se nesetkala s takovým osobním přístupem a pochopením pro klienty. Váš přístup mi maximálně vyhovuje a děkuji za něj! Marie K.

ředitel, swRealko s.r.o.

Co napsat, Viki je super! Je vidět, že lekce vede s láskou a otevřeností. Vždy se snaží najít pro každého nejvhodnější pozici (úroveň) v ásaně. Moc se mi líbí, že se neustále vzdělává a nebojí se zakomponovat nové prvky, které se zatím ukázaly vždy funkční. Mě to baví, mému tělu i duchu cvičení prospívá, takže chodím dál a je mi lépe! Kateřina Š.

ředitel, swRealko s.r.o.

Co se týče cvičení pod vašim vedením, musím říct, že jsem byla velmi spokojená. Na rozdíl od jiných studií se při cvičení vašim klientům věnujete a dáváte jim zpětnou vazbu. Děkuji! Jana P.

ředitel, swRealko s.r.o.

Viki je bezva, v jejím podání má člověk pocit, že je to hračka. Tedy je to dřina, ale vždy se po její lekci cítím dobře, nabytá energií a odcházím vždy s lepším pocitem. Díky! Katka R.

ředitel, swRealko s.r.o.

Vždycky se moc těším na pravidelná protahovací cvičení s Viki a pokud práce dovolí, nenechám si je nikdy ujít. Je pro mě velmi důležité, že vždy kontroluje, jestli cviky provádíme správně! Pokud mám někdy špatný den, nebo hodně práce, vím, že mi Viki zaručeně zvedne náladu svým pozitivním přístupem a milým úsměvem. Po cvičeních se vracím k počítači opět uvolněnější a odpočatější. Martin Kopecký

Zuzka B., Eaton European Innovation Centre

Jóga pro každého v Roztokách a okolí.

SCAN contact - přidání kontaktu do adresáře

© 2017 Viktorie Lašová

Share This